BĄDŹ EGOISTĄ, ZADBAJ O SWOJE WŁOSY. POCZYTAJ O NAS

WYGŁADZANIE I ZAPOBIEGANIE PUSZENIU SIĘ WŁOSÓW YUKO

Pół-permanentny zabieg zapobiegający puszeniu się, wspomagający układanie włosów.
Innowacyjny zabieg, który poprawia kondycję włosów sprawia, że są łatwiejsze w układaniu, zdrowsze i lepiej poddają się kontroli.
Wraz z unikalnym połączeniem naturalnych składników z jedwabiu, soi i pszenicy ANTI-FRIZZ BY YUKOTM w 4 prostych krokach bezpiecznie wygładza, nabłyszcza i kontroluje trudne włosy, eliminuje puszenie się oraz zamyka składniki odżywcze we wnętrzu włosa.
Zabieg trwa jedyne 90 minut i może być stosowany na wszystkie rodzaje włosów (nawet mocno rozjaśniane).

Efekt utrzymuje się do 3 miesięcy.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

P: Jakich rezultatów możemy oczekiwać od tego zabiegu?
O: Zabieg sprawi, że włosy będą gładsze i łatwiejsze w układaniu. Rezultaty są częściowo uzależnione od kondycji włosa, niektóre klientki zauważają, że ich włosy są PROSTSZE, mniej się kręcą, lub skręt włosa jest „luźniejszy”, aczkolwiek zabieg ANTI-FRIZZ BY YUKO TM w założeniu nie służy do prostowania włosów.

P: Jak działa zabieg ANTI-FRIZZ BY YUKO TM ?
O: Zabieg ANTI-FRIZZ BY YUKOTM wykorzystuje dwa preparaty. Pierwszy zmiękcza i otwiera naskórek włosa. Drugi odżywia włosy i odbudowuje je naturalnymi składnikami i proteinami. 

P: Do jakich włosów jest przeznaczony ten zabieg? 
O: Ten system działa na każdy rodzaj włosów, jednak im włosy są bardziej zniszczone lub wysuszone, tym bardziej widoczny będzie efekt. Można go stosować na włosy rozjaśniane, po chemicznych zabiegach, ondulacjach lub wcześniejszych zabiegach prostujących włosy (keratynowe, japońskie, brazylijskie).

P: Ile trwa zabieg?
O: Zabieg trwa jedynie 90 minut.

P: Jak długo są widoczne efekty tej kuracji?
O: Efekty utrzymują się do 3 miesięcy, po czym włosy powoli powracają do swojego naturalnego kształtu. Systematyczne wykonywanie tej kuracji powoduje, że okres utrzymywania się efektu lśniących i mniej puszących się włosów wydłuża się.

P: Jakie są zalecenia po wykonaniu zabiegu?
O: Po zabiegu ANTI-FRIZZ by YUKO TM należy umyć włosy dopiero po upływie 24 godzin. Aby efekty zabiegu utrzymywały się długo zalecane jest, aby myć włosy szamponem bez siarczanów
BELLA by YUKO TM oraz stosować odżywkę do włosów po zabiegach chemicznych - BELLA by YUKO TM .
Koloryzacja włosów jest niezalecana w okresie 2 tygodni przed oraz po wykonaniu zabiegu.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam