BĄDŹ EGOISTĄ, ZADBAJ O SWOJE WŁOSY. POCZYTAJ O NAS

O SALONIE

Salon EGOIST powstał z myslą o Tobie i pielęgnacji Twoich włosów.

Włascicielka salonu Agnieszka Jasiczek po dwunastoletniej praktyce w Londynie postanowiła przenieść część stylu angielskiej stolicy na polskie ulice i pomóc Ci stworzyć styl pasujący do Ciebie, dbając jednocześnie o kondycję Twoich włosów. Ogromna wiedza na temat pielęgnacji i regeneracji włosów jak i również wiedza na temat panujących trendów i najnowszych technik farbowania stwarza niezwykle możliwości do tego, aby Twoje włosy zawsze wyglądały na zdrowe, lśniące, zadbane i trendy!

Od zabiegów z ampułkami po kuracje semi-permanentne, nasze usługi zaspokoją potrzeby Twoich włosów, aby zawsze były w najlepszej kondycji i oczywiście w modnym stylu.

Salon EGOIST jako jeden z niewielu w Polsce oferuje zabieg permanentnego prostowania włosów japonskiej firmy YUKO (certyfikat uzyskany w Londynie), który na zawsze prostuje, a dodatkowo wygładza i nabłyszcza włosy, zmienianjąc ich strukturę.

Specjalizujemy się również w doczepianiu i zagęszczaniu włosów, wykorzystując do tego kilka metod, w tym metodę wszywania włosów, która to w żaden sposób nie uszkadza Twoich naturalnych włosów, dajac szybkie I efektowne rezultaty.

a

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
…. BADZ EGOISTĄ, ZADBAJ O SWOJE WŁOSY.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam