BĄDŹ EGOISTĄ, ZADBAJ O SWOJE WŁOSY. POCZYTAJ O NAS

PROSTOWANIE YUKO

Prezentowana metoda prostowania włosów została stworzona w Japonii w 1996 roku przez Yuko Yamashita, stylistkę włosów i właścicielkę salonu, która chciała ułatwić swoim klientom pielęgnację włosów.

Marzeniem Yuko było, aby jej klientki miały piękne, proste i zdrowe włosy bez konieczności spędzania godzin na prostowaniu. Zgłosiła się do japońskiej firmy Phiten (zajmującej się sportem, zdrowiem i urodą). Pracując razem z Phiten, stworzyła technikę prostowania włosów Yuko, która podbija rynek na całym świecie od blisko 16 lat.

Dziś Yuko posiada obszerny zakres różnego rodzaju produktów, których używa ponad 70 000 salonów na całym świecie. Firmie zależy na naturalnym zdrowym wyglądzie włosów i zapewnieniu podstawy dla każdego stylu. Metoda Yuko cieszy się ogromną popularnością w Japonii, USA i Anglii.

 

Zabieg permanentnego (trwałego) prostowania włosów

Proponowany zabieg permanentnego prostowania włosów to oryginalny i opatentowany system trwale prostujący, który dodatkowo wygładza i nabłyszcza włosy wnikając w ich strukturę. 

Po kuracji Yuko włosy kręcone lub puszące się zostają trwale wygładzone i odzyskują piękny blask.

Efekt kuracji jest natychmiastowy.

W zależności od długości włosa zabieg trwa od 3 do 5 godzin i jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Kurację możemy powtórzyć po 5-6 miesiącach, ale już tylko na odroście.

Zabiegu nie polecamy do włosów rozjaśnianych.  Do włosów rozjaśnianych polecamy zabieg Anti - Frizz.

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

P: Jakiego efektu możemy się spodziewać?
O: Włosy zostaną trwale wyprostowane, będą gładkie i błyszczące. Jednakże rodzaj i kondycja włosów mogą mieć wpływ na proces prostowania. Dlatego zalecane jest, aby klient przed wykonaniem zabiegu skorzystał z konsultacji.

P: Jak to działa?
O: Do zabiegu wykorzystujemy 2 preparaty: balsam utrwalający oraz neutralizer. Balsam rozbija wiązania włosów, te są następnie prostowane prostownicą, która
wspomaga utlenianie ciepłem oraz zamyka we wnętrzu włosa keratynę, jedwab i kolagen. Neutralizer kończy proces utleniania zamykając łuskę włosa.

P: Jakiego rodzaju włosy mogą być poddane zabiegowi prostowania?
O: Większość włosów może być prostowanych metodą YUKO z wyjątkiem włosów Afro-Karaibskich. Można prostować włosy farbowane, ale nie rozjaśniane
dekoloryzatorem, rozjaśniaczem lub poddanych wcześniej prostowaniu wodorotlenkiem.
Dlatego w każdym przypadku zalecamy konsultację ze stylistą.

P: Jak długo trwa zabieg?
O: Na ogół 3-4 godziny w zależności od długości i gęstości włosów.

P: Jak często należy powtarzać zabieg?
O: W zależności od rodzaju oraz szybkości wzrostu włosów co 4-9 miesięcy. Jest to sprawa indywidualna.

P: Czy zaleca się szczególną pielęgnację domową?
O: W zależności od rodzaju użytych preparatów nie myjemy włosów przez 24 lub 48 godzin po zabiegu.
Unikamy spinania włosów, związywania, zakładania za uszy, aby zapobiec odgnieceniom i unikamy deszczu, sauny itp. do pierwszego mycia.

 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam