BĄDŹ EGOISTĄ, ZADBAJ O SWOJE WŁOSY. POCZYTAJ O NAS

KURACJA KERATYNOWA

COCOCHOCO profesjonalna kuracja keratynowa to zaawansowany proces, który zmieni Twoje włosy na bardziej proste, gładkie, błyszczące i lsniace. Terapia oparta jest na zastosowaniu keratyny w najczystszej możliwej formie (pierwotne białka skóry, włosów i paznokci).
Keratyna jest naturalną substancją, która pozwala Twoim włosom powrocić do swojej pierwotnej formy zdrowych, lśniących, i dobrze nawilżonych.

COCOCHOCO profesjonalna kuracja keratynowa sprawia,że włosy są bardziej proste bez zmiany jego struktury.
Zabieg może być stosowany do wszystkich rodzajów włosów, w szczegolnosci puszacych się i zniszczonych zabiegami chemicznymi (farbowanych, po trwałej ondulacji, rozjaśnianych).

Proces aplikacji trwa od 1. 5 do 3 godzin, w zależności od długości i grubości włosów.

 

Produkty CocoChoco stworzone są z naturalnych, bogatych składników, tak więc, zabieg nie zaburza i nie ingeruje szkodliwie w strukturę włosa, dzięki czemu kuracja nie niszczy włosów jak inne metody prostowania znane do tej pory.

Po tym jak produkt jest zaaplikowany, włosy są suszone, a następnie używa się prostownicy, aby “zamknąć” keratynę i środki nawilżające we włosie. Wyniki są widoczne natychmiast po zakończeniu kuracji keratynoynowej, włosy wyglądają zdrowo i młodzieńczo.

 

Efekty zabiegu utrzymują się od 3 nawet do 5 miesięcy - jednak w głównej mierze zależy to od typu i gęstości włosów. Włosy grube i kręcone mogą być mniej podatne na zabieg, natomiast najlepsze rezultaty wygładzenia uzyskuje się przy włosach cienkich, puszących się.

Duży wpływ na trwałość zabiegu ma również odpowiednia pielęgnacja włosów: używanie szamponu bez soli, stosowanie keratynowych odżywek oraz masek bez sylikonów, ograniczenie produktów do stylizacji zawierających alkohol, który wysusza włosy.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam